Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR
<<<<<<<<<<<<< CS TR >>>>>>>>>>>>>>>>>

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sxe 10.2 CS 1.5 & 1.6 Wall Hack Sxe Hack , Sxe Hileleri ,Sxe 10.2 Hileleri , Full - Torrent Oyunlar,Tüm Oyunlar , Visual Basic Dersleri,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapCS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim Torpilli

CS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim

YazarMesaj
fRkn*
♥ CS -TR Kurucusu♥
♥ CS -TR Kurucusu♥
fRkn*

Rep Puanı : 1103

CS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim Empty
MesajKonu: CS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim   CS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:44 am

Valve Hammer Editor Counter Strike
oyunu için harita yapma programıdır. Bu program ile aklınıza gelecek
her türlü counter strike haritasını yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken
programın belli başlı bölümlerini bilmeniz gerekiyor. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nı yaptıktan sonra geriye programı kurcalamak kalıyor.
Peki Valve Hammer Editor‘ü nasıl öğrenebiliriz?CS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim Valve-hammer-editor-pencere-300x248
valve hammer editor

Açıkcası ben de ilk başladığımda hiç birşey bilmiyordum. Valve Hammer Editor
daha çok autocad e benziyor ama ondan daha basit bir programdır. Bu
programın en büyük yanı çok ama çok hızlı öğrenebilmenizdir. Yapmanız
gereken tek şey 4 pencere mantığını öğrenmek. Peki 4 pencere mantığı
nedir? Resimli olarak gösterelim.
Buradaki pencerelerde ilk pencere 3d önizleme penceresidir. İkinci
top x/y yani tepeden görünüştür. Diğer 2 side 2d görünüm farklı
açılardan. Burada dikkat etmeniz gereken kısım bu 2d olan 3 pencereyi
iyi kullanabilmektir. Bu 3 pencereyi kullanarak nesnelerin yerlerini
nerede olacaklarını büyüklüklerini ayarlıyoruz. Bu şekilde 3d görünüm
ile önizleme almış oluyoruz. Zaten sitemizde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bölümü mevcut.
Paket İçeriği: Bu pakette map yapımı için gerekli olan tüm dosyalar mevcut. Özellikle valve hammer editor ayarlarındaki hlbsp, hlcsg, hlrad, hlvis dosyalarınıda aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. (dosyalar indirme linklerinin içinde mevcut.)
Ayrıca Brezilyalı cs arkadaşlarımızın hazırladığı Tutorial yani Valve Hammer Editor Dersleri PDF
halinine dosyanın içine koydum. Ücretsiz olarak o dosyayı da indirmiş
olacaksınız. Diyeceksinizki abi biz Brezilya dilini bilmiyoruz.
Bilmenize gerek yok zaten görsel çalışmış elemanlar. Yani mantığını
bakınca anlayabilirsiniz.
Valve Hammer Editor 3.4 Download Linkleri
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] – hotfile
Valve Hammer Editor 3.5 Download Linkleri
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rar Şifresi (rar pasword): [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://csturkey.forumpro.org

CS Map Yapimi Programi & Ayrintili Anlatim
1 sayfadaki 1 sayfası