Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR
<<<<<<<<<<<<< CS TR >>>>>>>>>>>>>>>>>

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sxe 10.2 CS 1.5 & 1.6 Wall Hack Sxe Hack , Sxe Hileleri ,Sxe 10.2 Hileleri , Full - Torrent Oyunlar,Tüm Oyunlar , Visual Basic Dersleri,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Torpilli

Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri

5 posters
YazarMesaj
fRkn*
♥ CS -TR Kurucusu♥
♥ CS -TR Kurucusu♥
fRkn*

Rep Puanı : 1103

Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Empty
MesajKonu: Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri   Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:57 am

%100 HS GARANTİLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

DOWNLOAD=
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ÖzeLLikLeri

->Omega Ayarları!!!

->Anarchy Ayarları!!

->Görüntü Ayarı!!!!!!!!

-> Headshot atma özelliği gözle görülebilir şekilde artmıştır..

-> Virüs yoktur ve kota dostudur..

-> Bunny ayarları yapılmıştır..

-> Karanlık yerler aydınlatılmıştır..

->Oyunda kasma yapmaz..

-> Sxe sürümlerinin hepsinde çalışmaktadır.. Denenmiştir..

-> Awp zoom kalın olacak hedefi daha iyi vuracaksınız..

-> İnanın ki bu CFG iLe beraber size onlarca Clan davetiyesi gelecek.

-> Mause ayarları vardır.Duck ayarları tamamen yapılmıştır..

-> Karanlık yerleri göstermekte ve speedhack içermektedir.

-> Aliass hilesi çalışmaktadır. Az da oLsa Aim qörevini yapmaktadır ! [ Cl_bob cl_dyn Çalışmaktadır ]

-> Setburst ayarLarı !

-> sXe Injected [all version] alias ayarLarı !

-> Duvar arkası kan,mermi ve sprey izleri görülmektedir..Bunny ayarı yapılmıştır.

-> Awp Zoom ayarları başarılı bir şekilde ayarlanmıştır..

-> Süper Hs Ler Atarsınız !

-> Omuz Seviyesine GeLen KurşunLarın HS oLasıLığı % 100

-> Karanlık Yerler aydınlatıldı.

-> Deagle,Glock Hs Master olcaksınız..

-> Colt-Ak47 Hs Manyağı olcaksınız..

-> Awp Gövdeye Vurduğunuzda Kafa Gider.

-> Bom,sis,Kan izleri gösteriliyor.

Gelişmiş ÖzeLLikLeri

-> Automatic Burst Settings ( Her Atışta Otomatik Denge )

-> Randomized aiming paketi

-> Temporary aim thru wall +

-> #Define Ayarları +

-> Forward plugin +

-> Duvar izleri için kimsede olmayan ayarlar +

-> Native motd +

-> Native numargs +

-> alias LastvecSt

-> //INC's -[MuLti-VeC]-6.1

-> //INC's -[SiG]- 4.1

-> Vswitch aim packet
http://csturkey.forumpro.org
Admin06
Acemi Üye
Acemi Üye
Admin06

Rep Puanı : 4

Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Empty
MesajKonu: Geri: Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri   Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:30 pm

nasıl yapcam?
delicele
Acemi Üye
Acemi Üye
delicele

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri   Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:51 am

indirmiyor o.c sana ana bacı kayarım lan o.c annesiz kasar 2 saat üyelik icin ugrastım senin bacini siim hemi pic götlek amcık yavsak ananı sıktıgımın evladı o.c kasar top pıc annesız :@
DeLi
Acemi Üye
Acemi Üye
DeLi

Rep Puanı : 8

MesajKonu: gf   Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:52 pm

indirmiyo yha bu
| Can.
Acemi Üye
Acemi Üye
| Can.

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri   Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:13 pm

delicele demiş ki:
indirmiyor o.c sana ana bacı kayarım lan o.c annesiz kasar 2 saat üyelik icin ugrastım senin bacini siim hemi pic götlek amcık yavsak ananı sıktıgımın evladı o.c kasar top pıc annesız :@

Sakin ol dostum Very Happy:D lan bittim lan küfürlerine gülme krizine girdim valla sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün. :DD Abi çok komik ya nerden buldun bu küfürleri ya bide şu 2 saat ğye oldum yazmışsın ya bittim oraya valla gülmekten ölecektim sinirlenme hacı boşver o dosyalar uzun süre durunce kendiliğinden kalkıyor o yüzdendir bende indiremedim ama kğfğr etmiyorum Very Happy:D ya ne adamsın sen ya :DD

Rx0 &.#CFG [sXe Ve Sxesiz Cfg] ~ [Aim RC] ~ [aLias-Best]-Omeqa-Scprint-Master-%100 HS ' İçeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Master Cfg [Aim,Hs,Socl Hack ]
» Metin2 - Master & GrandMaster Klavuz
» Lord Of The Rings : Conquest 3. Bölüm Takılma Sorununa %100 Çözüm [ İçeri ]