Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR
<<<<<<<<<<<<< CS TR >>>>>>>>>>>>>>>>>

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sxe 10.2 CS 1.5 & 1.6 Wall Hack Sxe Hack , Sxe Hileleri ,Sxe 10.2 Hileleri , Full - Torrent Oyunlar,Tüm Oyunlar , Visual Basic Dersleri,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapAsp Tablolarla Çalışma Torpilli

Asp Tablolarla Çalışma

YazarMesaj
fRkn*
♥ CS -TR Kurucusu♥
♥ CS -TR Kurucusu♥
fRkn*

Rep Puanı : 1103

Asp Tablolarla Çalışma Empty
MesajKonu: Asp Tablolarla Çalışma   Asp Tablolarla Çalışma Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:29 am

<%
' Not

'Arkadaşlar Yeni Başlayan Arkadaşlar için çok faydalı bir kod olduğuna inanıyorum. Bu kodun çalışması için veritabaniadi.mdb
'adında bir access veri tabanı yaratıyoruz ve haber diye de bir tablo yaratıp 3 adet değişken açıyoruz şimdi id adında ki
'değişken otomatik sayısı olacak baslik değişkeni ise metin olacak
değeri daha sonra haber ise not olacak. şimdiden kolay gelsin.
Kod:
%>">

<%
dbPath = Server.MapPath("veritabaniadi.mdb")
Set Baglantim = Server.CreateObject("ADODB.Connection")
Baglantim.Open ("Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0; Data Source=" & dbPath)
%>">

<%
set rs = Server.CreateObject("adodb.recordset")
rssql = "Select * from haber "
rs.open rssql, Baglantim, 1, 3
%>">

Haber No :<%=rs("id")%>"></br">
Haber Adi : <%=rs("baslik")%>"></br">
haber : <%=rs("haber")%>">
http://csturkey.forumpro.org

Asp Tablolarla Çalışma
1 sayfadaki 1 sayfası