Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR
<<<<<<<<<<<<< CS TR >>>>>>>>>>>>>>>>>

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Sxe 10.2 İndir , Sxe 10.2 WallHack İndir , Cs 1.6 & 1.5 Sxe 10.2 Wall Hack Download - CS TR

Linkleri görebilmek & kisaca forumdan daha yararli bir şekilde yararlanmak için üye olunuz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sxe 10.2 CS 1.5 & 1.6 Wall Hack Sxe Hack , Sxe Hileleri ,Sxe 10.2 Hileleri , Full - Torrent Oyunlar,Tüm Oyunlar , Visual Basic Dersleri,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Torpilli

Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir

3 posters
YazarMesaj
fRkn*
♥ CS -TR Kurucusu♥
♥ CS -TR Kurucusu♥
fRkn*

Rep Puanı : 1103

Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Empty
MesajKonu: Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir   Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 2:58 pm

Bazı forumlarda gördüm yok fake sxe , cd hack bilmem ne..
Kesinlikle inanmıyoruz bunlara hepsine baktım sXe 10 un wall ları.
Bu siteler sadece Hit için böyle üyeleri kandırıyorlar...
Fakat bizde yalan yok işte size Sxe 10.2 Wall hack =)

-Kurulum-
~> İlk olarak v23 Patch imizi Valve ye kuruyoruz.
~> Daha sonra İndirdiğimiz exe yi Valve'ye kuruyoruz..
~> Sxe 10.2 Açıp Oyuna giriyoruz Konsola unbind f2 , unbind f3 , unbind f4 yazıktan sonra.
~> Servera bağlanmadan! F2 basıp servera bağlanıyoruz Wall Hackimiz Hazır!

-Kullanım-
>F2 Wall Hack Açar
>F3 Speed Hack Açar (+ , - tuşları ile arttırıp azaltılır)
>F4 Speed Hack Kapatır

.v26
Patch harici çalışmaz[Verdiğimiz Exe v26 Nın calısması için gereken dll
dosyalarını içerir].(Dolayısıyla OyunYöneticisi Geçmez)
.Sadece Cs 1.6 İçindir.
.İnanmayacaklar için resimde ekledim Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Wink %100 Kendi çekimimdir. (Gördüğünüz gibi Wasp sunucularında bile çalışıyor)

Resimleri Görmek İsteyenler [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sxe 10.2 Wall Hack Boyut 6Mb v26 Patch çalıştığından v26 Nın dll leri içinde.
v23 kurun , sonra Exe yi valve ye kurun oyun hazır Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Wink

Sxe 10.2 Fix 1 Wall Hack Link :[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buradan v23 Patch i indirebilirsiniz :[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

v26 Patch Linkini'de sizler için upload ettim. (Sadece Exe yi kursanız yeter bunu indirmeye gerek yok fakat isteyenler için)
v26 Patch İndir :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buda Virus Total Sonuçları : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
%98 Virüssüzdür Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Wink

Not defteri hatası alanlar video modunu D3D yapsın.(Ben denedim almadım Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Wink)
http://csturkey.forumpro.org
sezai_5454
Acemi Üye
Acemi Üye
sezai_5454

Rep Puanı : 1

Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Empty
MesajKonu: Geri: Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir   Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 1:26 pm

inşallah hata vermez olur rahat rahat oynarım ..SmileSmile
SuskuN55
Acemi Üye
Acemi Üye
SuskuN55

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir   Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 3:16 pm

hacdi bakalım çalışcakmı

Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.6 Wall Hack | Wasp Server Geçer | Denenmiştir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sxe 10.2 Hack | Counter Strike 1.5 Wall Hack | Wasp Server Geçer |+AimHack Denenmiştir
» Counter Strike 1.6 | Sxe 10.0 Wall Hack | %100 Çalışıyor | Ayrıntılı
» Counter Strike 1.6 Server Çalma
» Sxe 10.2 |Counter Strike 1.5 | Wall Hack | Fake Sxe | Cd Hack | İndir Denendi
» Counter Strike 1.5 Full İndir